تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Passat للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Volkswagen
Passat
سيارة عائلية
2010
2010-02-26
184520 كم
548 كجم
1652 كجم
2200 كجم
السويد Gothenburg
أكثر من شهر واحد
7208842
2024-07-24 17:41
2024-07-29 21:47
4.774 متر × 1.82 متر × 1.537 متر
150 حصان (110 kW)
غاز
CD
2025-01-31
أزرق فاتح
Bromsskivor bak rostskadade.
EXTERIOR:
Flertal rostangrepp. Fåtal lackskador, bucklor och dörruppslag, Flertal stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel skadad, fram. Inredningsdetalj bak, trasig. Innertak, smutsigt.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Elhiss vänster fram missljud. Reglage till elspeglar är skadat. Öppning/stängning eldriven baklucka tekniskt fel. AC kyler dåligt. Kupéfläkt, missljud. Ena fjärrnyckel går inte att låsa upp med.
Previous owners: 5
License number: MKF083
Manufacture month: helmikuu 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 10512, 11409, 12900, 13913, 14662, 16558, 18434 senast 2024-06-11
Service book: Loose papers
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 470 SEK
Max pull weight: 1 300 kg
CO2-emission (petrol): 158 g/km
CO2-emission (methane): 121 g/km
Tax weight: 1 650 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: No
1.4 TSI EcoFuel Variant
2010
Auto hold
Eldriven baklucka
Antispinn
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car