تم بيع إعلان الميكروباصات شاحنة مقفلة Ford Transit للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Ford
Transit
الميكروباصات شاحنة مقفلة
2016
2016-09-29
87370 كم
عدد المقاعد:
3
605 كجم
2135 كجم
2740 كجم
السويد Gothenburg
١٤/٠٦/٢٠٢٤
7207456
2024-06-12 16:48
2024-06-17 19:30
4.972 متر × 2.032 متر × 1.981 متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
105 حصان (77 kW)
غاز
ميكانيكية
2024-12-31
أبيض
Vibrerar vid inbromsning. Bromsbelägg bak, slitna. Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
EXTERIOR:
Ytrost motorhuv, Stenskott vindruta i synfält. Ytrost tak, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Inredning skramlar under körning.
ENGINE AND GEARBOX:
Koppling tar högt upp
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Torkarblad utslitna fram. Ratt står snett. Hjulvibrationer. Spricka vindruta i synfält.
Previous owners: 2
License number: GLH551
Manufacture month: czerwiec 2016
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1774, 5441 och 8522 mil. Senast utförd 2024-03-15
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4023 SEK
Max pull weight: 760 kg
CO2-emission (diesel): 167 g/km
Tax weight: 2 740 kg
Custom 270
2016
AUX-ingång
Eluppvärmd vindruta
PercentIconDeductible VAT