تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Audi Q3 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/13
Audi
Q3
سيارة كروس أوفر
2020
2020-08-17
67270 كم
442 كجم
1633 كجم
2075 كجم
السويد Gothenburg
أكثر من شهر واحد
7208624
2024-07-05 17:53
2024-07-10 20:47
عدد الأبواب:
5
4.484 متر × 1.849 متر × 1.565 متر
150 حصان (110 kW)
كهربائي
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
كاميرا القيادة للخلف:
PTO:
2025-05-31
أسود
Flertal stenskott, bucklor och dörruppslag. Fåtal repor och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Torkarblad bak utslitet.
Previous owners: 1
License number: RYR85U
Manufacture month: heinäkuu 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 2868, 5780 senast 2023-12-14
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 1328 SEK
Max pull weight: 1 425 kg
CO2-emission (petrol): 134 g/km
Tax weight: 1 630 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
35 TFSI
2020
Assistanssystem
Autobroms
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified