تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر BMW X1 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/19
BMW
X1
سيارة كروس أوفر
2024
2023-08-22
٣٥٬٠٢٠ كم
٤١٠ كجم
٢٬٠٢٥ كجم
٢٬٤٣٥ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
أكثر من شهر واحد
7218168
2024-09-10 16:17
2024-09-15 19:48
٤٫٥ متر × ١٫٨٤٥ متر × ١٫٦٣ متر
150 حصان (110 kW)
كهربائي
نظام الملاحة:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
دفع رباعي:
2026-08-31
أسود
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan,Bromsar skulle må bra av att motioneras.
EXTERIOR:
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Innertak, smutsigt. Sliten inredning.
ENGINE AND GEARBOX:
Fungerar utmärkt maskinellt
Previous owners: 1
License number: OWN06M
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3347 mil. Senast utförd 2024-08-27
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: 2025-08-21 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2026-08-21 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 065 kg
Tax weight: 2 020 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
xDrive30e
U11
2024
Electric/Petrol
Antispinn
Autobroms
Aktiv parkeringshjälp
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Filbytesvarnare
Head-up display
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
Rattvärme
Öppningsbart panoramatak
Ambient Light
360 kamera
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car