تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Hyundai Tucson للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
Hyundai
Tucson
سيارة كروس أوفر
2022
2023-04-25
٤١٬٦١٠ كم
٤٣٣ كجم
١٬٧٣٧ كجم
٢٬١٧٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
٢٨/٠٨/٢٠٢٤
7214550
2024-08-27 12:15
2024-09-01 19:47
٤٫٥ متر × ١٫٨٦٥ متر × ١٫٦٥ متر
نوع الدفع:
دفع رباعي
180 حصان (132 kW)
كهربائي
سعة:
١٬٦٠٠ سم مكعب
استهلاك الوقود:
٥٫٨ لتر / 100 كم
نظام الملاحة:
CD
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
PTO:
دفع رباعي:
2026-04-30
رمادي
Bromsbelägg bak, slitna.
EXTERIOR:
Fåtal lackskador, Flertal stenskott och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: WAJ69M
Service history: Service utförd vid följande mil: 3225 senast 2024-05-17
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Collision warranty: 2026-04-24 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 10198 SEK
Max pull weight: 1 330 kg
Tax weight: 1 730 kg
Max trailer weight: 1 650 kg
1.6 T-GDi 4WD
2022
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Avtagbar dragkrok
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Rattvärme
Sätesvärme bak
Ventilerade framsäten
360 kamera
PercentIconDeductible VAT