تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Lexus NX للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Lexus
NX
سيارة كروس أوفر
2020
2020-06-17
٦٤٬١٩٠ كم
٥٠٦ كجم
١٬٨٨٩ كجم
٢٬٣٩٥ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
أكثر من شهر واحد
7212763
2024-08-02 11:51
2024-08-07 20:00
٤٫٦٤ متر × ١٫٨٤٥ متر × ١٫٦٤٥ متر
155 حصان (114 kW)
كهربائي
نظام الملاحة:
CD
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
كاميرا القيادة للخلف:
دفع رباعي:
2025-05-31
أبيض
Dålig linjepassning, Ytrost tak, Fåtal lackskador, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Repa på ratt, Klädsel sliten fram vänster.Insynsskydd medföljer
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Ratt står snett.
Previous owners: 2
License number: SNN45F
Manufacture month: tammikuu 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1517 och 2990 mil. Senast utförd 2022-07-21
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1680 SEK
Max pull weight: 1 105 kg
CO2-emission (petrol): 137 g/km
Tax weight: 1 880 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
300h AWD
2020
Electric/Petrol
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Rattvärme
PercentIconDeductible VAT