تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Peugeot 5008 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Peugeot
5008
سيارة كروس أوفر
2018
2018-05-16
98500 كم
612 كجم
1518 كجم
2130 كجم
السويد Gothenburg
أكثر من شهر واحد
7210908
2024-07-02 11:08
2024-07-07 20:47
4.641 متر × 1.844 متر × 1.651 متر
131 حصان (96 kW)
كهربائي
PTO:
2025-07-31
رمادي
Bromsbelägg fram utslitna. Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas.
EXTERIOR:
Fåtal stenskott, dörruppslag/bucklor, repor och lackskador. Ytrost tak. Skada vänster sidospegel.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel skadad fram vänster. Insynsskydd medföljer ej.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Servicelampa lyser.
Previous owners: 2
License number: ZBW602
Manufacture month: detsember 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1462, 2912, 4478, 6734, 8318 senast 2023-06-01
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 558 SEK
Max pull weight: 1 370 kg
CO2-emission (petrol): 120 g/km
Tax weight: 1 510 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
Deductible VAT: No
1.2 PureTech
2018
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
PercentIconNO deductible VAT