تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Volkswagen ID.3 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/16
Volkswagen
ID.3
سيارة كروس أوفر
2021
2020-12-29
50400 كم
398 كجم
1872 كجم
2270 كجم
السويد Gothenburg
٠٣/٠٧/٢٠٢٤
7204719
2024-07-02 18:00
2024-07-07 19:20
4.261 متر × 1.809 متر × 1.552 متر
كهربائي
الوسادة الهوائية:
نظام الملاحة:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
كاميرا القيادة للخلف:
2025-11-30
رمادي
Fåtal lackskador, Flertal stenskott och repor. Bilen är utrustad med endast Cykeldragkrok
Invändigt några repor, fläckar och märken
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Fälglåsnyckel, saknas. Laddlucka kärvar samt dålig linjepassning
Previous owners: 2
License number: PZS35K
Manufacture month: październik 2020
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 230 kg
Tax weight: 1 870 kg
58kWh
2021
Panoramatak
Assistanssystem
Bränslevärmare via app
Filbytesvarnare
Matrix LED-strålkastare
Rattvärme
Isofix fram
Tonade rutor
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car