تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Volvo V60 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Volvo
V60
سيارة كروس أوفر
2020
2019-10-25
151230 كم
507 كجم
1773 كجم
2280 كجم
السويد Gothenburg
١٧/٠٦/٢٠٢٤
7208314
2024-06-17 14:22
2024-06-19 20:00
4.761 متر × 1.85 متر × 1.421 متر
190 حصان (140 kW)
غاز
2024-10-31
أبيض
Stenskott vindruta utanför synfält. Buckla vänster framdörr. Spår efter tidigare dekor. Flertal stenskott, lackskador, dörruppslag och repor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.
Previous owners: 1
License number: RNM36D
Manufacture month: syyskuu 2019
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 2394 SEK
Max pull weight: 1 220 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 770 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
D4
2020
Antispinn
Auto hold
Sätesvärme bak
Volvo On Call
PercentIconDeductible VAT