تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Volvo XC90 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Volvo
XC90
سيارة كروس أوفر
2016
2017-11-02
174490 كم
639 كجم
1991 كجم
2630 كجم
السويد Gothenburg
٠٥/٠٦/٢٠٢٤
7205208
2024-06-26 18:29
2024-07-01 20:15
الطول - 4.95 متر، عرض - 1.96 متر
نوع الدفع:
دفع رباعي
320 حصان (235 kW)
كهربائي
نظام الملاحة:
CD
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
PTO:
دفع رباعي:
2025-07-31
أزرق فاتح
Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador,
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Spår av päls/lukt. Innertak skadad.
Previous owners: 1
License number: YKA159
Service history: Service utförd vid följande mil: 1563, 3702, 6367, 8950, 12559, 14309, 16222 senast 2023-08-29
Service book: Yes
Number of keys: 3
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3044 SEK
Max pull weight: 870 kg
Tax weight: 1 990 kg
Max trailer weight: 2 700 kg
Sold in sweden: No
Deductible VAT: No
T6 AWD
2016
Antispinn
Auto hold
AUX-ingång
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Elstol passagerarplats
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastbågar
LED-strålkastare
PercentIconNO deductible VAT