تم بيع إعلان العربات المقطورة شاحنة قلابة Parator ST 18-20 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/32
Parator
ST 18-20
العربات المقطورة شاحنة قلابة
2005
2005-06-23
25820 كجم
10180 كجم
36000 كجم
السويد Karlstad
أكثر من شهر واحد
2045164
2024-07-11 12:19
الطول - 14.8 متر، عرض - 2.6 متر
هيكل
أبعاد الهيكل:
الطول - 12.57 متر
4
مقاسات الإطارات المطاطية:
265/70 R19.5
ASR:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända fel:Saknas täckningsrulle
Diverse rostangrepp och skador
Bromsar sitter fast
Rost, repor, bulor och skav finns
Belysning i okänt skickReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsService:Information saknas
Dragkrok: ögla
Däckdimension Axel 1: 265/70R 19.5
Däckdimension Axel 2: 265/70R19.5
Däckdimension Axel 3: 265/70R19.5
Däckdimension Axel 4: 265/70R19.5
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Körförbud: Ja, 2013-06-01
Senaste godkända besiktning: 20120508
Besiktigad till och med: 20130531
Årsskatt: 14305 kr
Fordonskategori EU: O4
Släpvikt (kg): Totalvikt 36 000 kg
Lastutrymmets längd: 12570 mm
Kopplingsavstånd: 13430 mm
bruttovikt: 10180 / 25820
Registrerad hos Transportstyrelsen
Tippfunktion
Sidotipp
Lämmar Öppningsbar sida
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk)