تم بيع إعلان سيارة عائلية Nissan Juke للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Nissan
Juke
سيارة عائلية
2021
2021-08-11
٢٬٩٣٠ كم
٤٢٦ كجم
١٬٢٧٤ كجم
١٬٧٠٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
٢٧/٠٨/٢٠٢٤
7215831
2024-08-25 21:48
2024-08-29 19:40
٤٫٢١ متر × ١٫٨ متر × ١٫٥٩٣ متر
114 حصان (84 kW)
كهربائي
ميكانيكية
كاميرا القيادة للخلف:
PTO:
2026-08-31
رمادي
Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Servicedokumentation saknas. Kondens fram lyktor båda sidor.
Previous owners: 1
License number: RFY16B
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 3855 SEK
Max pull weight: 1 800 kg
CO2-emission (petrol): 113 g/km
Tax weight: 1 270 kg
Deductible VAT: No
DIG-T
2021
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VAT