تم بيع إعلان سيارة عائلية Renault Talisman للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Renault
Talisman
سيارة عائلية
2018
2018-04-30
١٣٠٬٦٣٠ كم
٥١٥ كجم
١٬٥٨٣ كجم
٢٬٠٩٨ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
٢٨/٠٨/٢٠٢٤
7205506
2024-08-27 14:20
2024-08-29 19:46
٤٫٨٦٥ متر × ١٫٨٦٨ متر × ١٫٤٥٦ متر
110 حصان (81 kW)
غاز
سعة:
١٬٥٠٠ سم مكعب
استهلاك الوقود:
٣٫٨ لتر / 100 كم
2025-09-30
أبيض
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade.
EXTERIOR:
Flertal lackskador. Vindruta sliten. Stenskott vindruta i synfält. Några stenskott, dörruppslag och repor. Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
AC ur funktion.
Previous owners: 3
License number: TLC750
Manufacture month: marzec 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2881, 5105, 6515, 7714, 10160 senast 2023-03-03
Service book: Yes
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 402 kg
CO2-emission (diesel): 99 g/km
Tax weight: 1 580 kg
1.5 dCi Kombi
2018
AUX-ingång
Rattvärme
PercentIconDeductible VAT