تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Passat للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/15
Volkswagen
Passat
سيارة عائلية
2017
2016-07-12
١٧٦٬٥٥٠ كم
٤٣٤ كجم
١٬٨١٦ كجم
٢٬٢٥٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
أكثر من شهر واحد
7212554
2024-07-31 17:56
2024-08-05 19:28
٤٫٧٦٧ متر × ١٫٨٣٢ متر × ١٫٤٦٢ متر
116 حصان (85 kW)
بنزين
نظام الملاحة:
CD
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
كاميرا القيادة للخلف:
تسخين الوقود:
2025-09-30
أبيض
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram och bak rostiga.
EXTERIOR:
Fåtal lackskador, rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Inredningsdetalj är trasig. Klädsel skadad fram vänster
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Missljud framvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 2
License number: HTY583
Manufacture month: June 2016
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1551, 3043, 4626, 6113, 7785, 9399, 10867, 11781, 13358, 15594 och 17212 mil. Senast utförd 2024-04-10
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
Tax weight: 1 810 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Deductible VAT: No
1.4 Plug-in-Hybrid Sportscombi
2017
Electric/Petrol
Auto hold
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car