تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Passat للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
Volkswagen
Passat
سيارة عائلية
2018
2017-12-01
٢١٨٬٦٧٠ كم
٤٤٢ كجم
١٬٨٠٨ كجم
٢٬٢٥٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
٢٦/٠٨/٢٠٢٤
7215470
2024-09-02 17:25
2024-09-04 19:24
٤٫٧٦٧ متر × ١٫٨٣٢ متر × ١٫٤٦٢ متر
116 حصان (85 kW)
بنزين
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
نظام الإنذار:
كاميرا القيادة للخلف:
2025-03-31
أبيض
Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Fåtal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag och repor. Flertal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Service inom kort, AC ur funktion
Previous owners: 3
License number: YWZ968
Manufacture month: oktoober 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1546 och 2924 mil. Senast utförd 2019-08-01
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
Tax weight: 1 800 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
1.4 Plug-in-Hybrid Sportscombi
2018
Electric/Petrol
Assistanssystem
Auto hold
AUX-ingång
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Smartphone integration
Executive Business
Dragpaket
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car