تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Passat للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/13
Volkswagen
Passat
سيارة عائلية
2016
2016-06-27
٢٠٣٬٩٠٠ كم
٥٢٢ كجم
١٬٧٧٨ كجم
٢٬٣٠٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
٣٠/٠٨/٢٠٢٤
7216990
2024-08-29 09:24
2024-09-03 21:16
٤٫٧٧٧ متر × ١٫٨٣٢ متر × ١٫٥٠٦ متر
190 حصان (140 kW)
غاز
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
نظام الإنذار:
كاميرا القيادة للخلف:
تسخين الوقود:
دفع رباعي:
2025-05-31
Stenskott vindruta i synfält. Flertal bucklor och stenskott. Fåtal lackskador och repor. Höger bakljus, småsprickor, Vänster bakljus, småsprickor
Invändigt några repor, fläckar och märken
ENGINE AND GEARBOX:
Plast detalj i motorrum skadad
Previous owners: 6
License number: OAG505
Manufacture month: mai 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3218, 7119, 10572, 13527, 15503, 16330, 17657, 18919, 20067 senast 2024-06-12
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 2354 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 135 g/km
Tax weight: 1 770 kg
Max trailer weight: 2 200 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
Alltrack 2.0 TDI 4MOTION
2016
Auto hold
AUX-ingång
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Vinterpaket
Miljöbelysning
Dragpaket
PercentIconNO deductible VAT