تم بيع إعلان سيارة عائلية Volvo V60 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Volvo
V60
سيارة عائلية
2016
2015-11-27
١٩٣٬٤٤٠ كم
٤٥٦ كجم
١٬٧٤٤ كجم
٢٬٢٠٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
١١/٠٩/٢٠٢٤
7218635
2024-09-10 10:30
2024-09-15 18:38
٤٫٦٣٥ متر × ١٫٨٦٥ متر × ١٫٤٧٩ متر
190 حصان (140 kW)
غاز
CD
تسخين الوقود:
2024-12-31
أزرق فاتح
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas.
EXTERIOR:
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Plastkåpa under motor skadad. Stötfångare bak samt fram och bakdörr höger sida dåligt omlackerad vågigt och fläckigt.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Tickande ljud i motorrum.
Mindre oljeläckage.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Knappar fram till elhiss lösa, Torkarblad utslitna fram.
Innerbelysningen är utbytt till blå lampor.
Previous owners: 3
License number: NXE147
Manufacture month: november 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2788, 5653, 7734, 9496, 11211, 12652, 14348, 16944, 19336 senast 2024-09-04 Kamrem utförd vid (mil): 14348 Datum Kamremsbyte: 2022-09-12
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1363 SEK
Max pull weight: 1 300 kg
CO2-emission (diesel): 116 g/km
Tax weight: 1 740 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
D4
2016
Volvo On Call
AUX-ingång
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
Xenon-ljus
Business edition paket
PercentIconNO deductible VAT