تم بيع إعلان سيارة عائلية Volvo V70 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Volvo
V70
سيارة عائلية
2009
2008-11-14
٢٥٧٬٨٨٠ كم
٥٩٣ كجم
١٬٦٦٧ كجم
٢٬٢٦٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
أكثر من شهر واحد
7213021
2024-07-30 17:17
2024-08-04 17:59
٤٫٨٢٣ متر × ١٫٨٩ متر × ١٫٥٤٧ متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
200 حصان (147 kW)
كهربائي
ميكانيكية
CD
2024-12-31
أسود
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan.
EXTERIOR:
Vindruta sliten. Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Flertal rostangrepp. Bilen är matt i lacken. Några lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljeläckage, ej lokaliserat. Koppling slirar.
Previous owners: 5
License number: HZL192
Manufacture month: oktoober 2008
Service history: Service utförd vid följande mil: 2453, 6484, 8722, 10645, 12038, 13277, 14439, 15839, 17228 senast 2015-03-12
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1559 SEK
Max pull weight: 1 240 kg
CO2-emission (petrol): 220 g/km
Tax weight: 1 660 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Deductible VAT: No
II 2.5FT
2009
Petrol/Ethanol
Motorvärmare
Sätesvärme bak
PercentIconNO deductible VAT