تم بيع إعلان سيارة هاتشباك BMW 1-serien للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
BMW
1-serien
سيارة هاتشباك
2018
2018-04-17
201210 كم
410 كجم
1475 كجم
1885 كجم
السويد Gothenburg
١٢/٠٧/٢٠٢٤
7211710
2024-07-11 14:42
2024-07-16 21:24
4.329 متر × 1.765 متر × 1.421 متر
136 حصان (100 kW)
كهربائي
استهلاك الوقود:
5.2 لتر / 100 كم
الوسادة الهوائية:
CD
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
كاميرا القيادة للخلف:
PTO:
2025-08-31
أبيض
Bromsskivor bak är slitna.
EXTERIOR:
Parkeringssensor fram skadad. Skada på stötfångaren bak. Flertal stenskott och lackskador. Fåtal rostangrepp. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Bättringsmålat/lackstiftat runtom bilen. Asfaltsfläckar runtom bilen.
Isofix mitten bak täcklock saknas. Invändigt några repor, fläckar och märken. Gott intryck för mil och ålder.
ENGINE AND GEARBOX:
Bil i behov utav en motortvätt.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Instruktionsbok saknas. Nybesiktad.
Previous owners: 1
License number: JMJ105
Manufacture month: luty 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3019, 6426, 9280, 12395, 15286, 18891 senast 2023-09-14
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 602 SEK
Max pull weight: 1 615 kg
CO2-emission (petrol): 122 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
Deductible VAT: No
118i 5dr
F20
2018
Antispinn
Assistanssystem
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
LED-strålkastare
PercentIconNO deductible VAT