تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Citroen C3 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
Citroen
C3
سيارة هاتشباك
2021
2021-06-22
38370 كم
464 كجم
1371 كجم
1835 كجم
السويد Gothenburg
١٢/٠٧/٢٠٢٤
7211786
2024-07-16 17:34
2024-07-21 21:20
عدد الأبواب:
4
4.155 متر × 1.765 متر × 1.648 متر
131 حصان (96 kW)
كهربائي
استهلاك الوقود:
5 لتر / 100 كم
الوسادة الهوائية:
نظام الملاحة:
تدفئة مرايا خارجية:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
كاميرا القيادة للخلف:
PTO:
2026-07-31
أبيض
Autobroms varningslampa lyser
EXTERIOR:
Flertal lackskador. Fåtal repor och bucklor/dörruppslag.
Klädsel smutsig fram. Insynsskydd medföljer.
Previous owners: 2
License number: SAF55M
Service history: Service utförd vid följande mil: 1476, 2812, senast 2023-08-03
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4274 SEK
Max pull weight: 1 665 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Aircross PureTech
2021
Antispinn
Autobroms
Eluppvärmd vindruta
Filbytesvarnare
Kurvljus
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Smartphone integration
360 kamera
PercentIconDeductible VAT