تم بيع إعلان سيارة هاتشباك FIAT 500 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/15
FIAT
500
سيارة هاتشباك
2021
2021-07-30
٥٦٬٧٨٠ كم
٣٢٠ كجم
١٬٤١٠ كجم
١٬٧٣٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
أكثر من شهر واحد
7214299
2024-08-13 16:45
2024-08-18 19:11
٣٫٦٣١ متر × ١٫٦٨٣ متر × ١٫٥٢٩ متر
كهربائي
ميكانيكية
2026-08-31
أبيض
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Klonkande ljud vid hastig rörelse av ratt.
Previous owners: 2
License number: RWG36D
Service history: Service utförd vid följande mil: 1424, 3843, 5675 senast 2024-07-30
Service book: Yes
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 770 kg
Tax weight: 1 410 kg
500e
2021
Assistanssystem
Autobroms
Filbytesvarnare
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car