تم بيع إعلان سيارة هاتشباك KIA Picanto للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/13
KIA
Picanto
سيارة هاتشباك
2018
2018-08-10
110160 كم
371 كجم
1029 كجم
1400 كجم
السويد Gothenburg
٢٦/٠٦/٢٠٢٤
7209470
2024-07-05 17:53
2024-07-10 19:23
عدد الأبواب:
5
3.595 متر × 1.595 متر × 1.485 متر
84 حصان (61.74 kW)
كهربائي
كاميرا القيادة للخلف:
PTO:
2024-11-30
برتقالي
Flertal stenskott, repor, lackskador, bucklor och dörruppslag. Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns. Gummilist skadad förardörren. Stötfångare fram dålig linjepassning. Höger bakdörr, vågor i lacken.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Instrumenthus, repigt/smutsigt, går ej att få bort.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Backsensor ur funktion, Torkarblad utslitna fram.
Previous owners: 5
License number: ZDN926
Manufacture month: detsember 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1571, 3142, 4268, 5780, 6300, 9813, 10912 senast 2024-05-03
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Textile
New car warranty: 2025-08-09 / 150 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 646 SEK
Max pull weight: 2 100 kg
CO2-emission (petrol): 124 g/km
Tax weight: 1 020 kg
Deductible VAT: No
1.2 5dr
2018
Autobroms
AUX-ingång
Rattvärme
Smartphone integration
PercentIconNO deductible VAT