تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Mini Cooper للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/16
Mini
Cooper
سيارة هاتشباك
2021
2020-09-01
34150 كم
300 كجم
1470 كجم
1770 كجم
السويد Gothenburg
١٢/٠٧/٢٠٢٤
7210925
2024-07-11 12:18
2024-07-16 21:14
3.845 متر × 1.727 متر × 1.432 متر
كهربائي
نظام الملاحة:
كاميرا القيادة للخلف:
2025-06-30
رمادي
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Fåtal stenskott
Repa på inredningsdetaljInsynsskydd medföljer
Previous owners: 1
License number: AYC83N
Manufacture month: lipiec 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 1497 senast 2022-08-03
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 730 kg
Tax weight: 1 470 kg
Deductible VAT: No
SE
F56
2021
Assistanssystem
LED-strålkastare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car